BabySonic – szczoteczka soniczna dla dzieci w wieku od 0-3 lat

Dostajemy od Was coraz więcej pytań z prośbą o pomoc w wyborze odpowiedniej szczoteczki dla dzieci. Codzienna higiena jamy ustnej to bardzo ważny element, który powinien być nieodzownym punktem każdego dnia, dokładnie takim samym jak jedzenie czy kąpanie. Wiem (sam jestem szczęśliwym ojcem) jak ciężko jest skłonić malucha do regularnego mycia zębów. Szczerze mówiąc, wcale mu się nie dziwię! Z jego perspektywy jest to nudna i niewygodna czynność, zamiast której można by było robić milion innych dużo ciekawszych rzeczy. Nie mam jednak dla was dobrych wiadomości – jeżeli nie wyrobimy w naszych pociechach odpowiednich nawyków na początku z każdym rokiem będzie tylko coraz gorzej. Dlatego tak ważne jest, aby przyzwyczajać dzieci do czyszczenia zębów już na samym początku – najlepiej jeszcze przed pojawieniem się mleczaków. Dzięki temu czyszczenie zębów stanie się, po pewnym czasie, swojego rodzaju rytuałem a dziecko nie będzie traktować go, jako zło konieczne czy wymysł nadgorliwych rodziców. Takie prozdrowotne przyzwyczajenia, w długim horyzoncie czasowym, będą skutkowały zdrowym i pięknym uśmiechem Waszego malucha.

Więcej informacji o szczoteczce BabySonic na stronie: sklep.arsdental.pl

Szczoteczka, pasta, gryzak dla dzieciDzisiaj chciałbym przedstawić wam nowy, dostępny od niedawna na rynku, produkt – pierwszą szczoteczkę soniczną przeznaczoną dla dzieci w wieku od 0 do 3 lat.

Szczoteczka do zębów dla dzieci w wieku od 0-3 lat BrushBaby BabysonicZastanawiacie się pewnie, co oznacza słowo „soniczna”? Otóż jest to określenie technologii, jaka została wykorzystana w szczoteczce Brush-Baby BabySonic. Po uruchomieniu szczoteczki specjalny silniczek wytwarza drgania, które bezpośrednio przenoszone są na włosie szczoteczki. Wprawiona w drgania soniczne główka szczoteczki Brush-Baby BabySonic lepiej czyści znajdującą się na zębach płytkę nazębną oraz pozwalają na bardziej dokładne usunięcie resztek jedzenia. Szczoteczkę można również wykorzystywać do masażu dziąseł, jej delikatne włosie na pewno bardzo dobrze sprawdzi się przy codziennej higienie jamy ustnej Twojego malucha.

Szczoteczka Brush Baby w opakowaniuWarto jeszcze napisać kilka słów na temat włosia oraz samych główek czyszczących szczoteczki BabySonic. Tutaj firma Brush-Baby wykonała naprawdę świetną robotę. Włosie szczoteczki jest bardzo delikatne i z powodzeniem może być stosowane nawet u najmłodszych dzieciaków. Sama główka jest bardzo mała, dzięki czemu wygodnie możemy dotrzeć do każdego miejsca w jamie ustnej.

Główka szczoteczki BabySonicNie bez powodu szczoteczka (produkowana przez firmę z Wielkiej Brytanii) zdobyła wiele nagród w prasie i mediach o tematyce parentingowej. Dodam jeszcze tylko, że szczoteczka posiada wszystkie niezbędne certyfikaty, atesty czy pozwolenia dzięki czemu może być sprzedawana na terenie Unii Europejskiej.

Certyfikaty i nagrody firmy Brush babyNagrałem dla Was film, który w lepszym stopniu pozwoli wam lepiej poznać tę szczoteczkę. Zobaczycie między innymi jak wygląda, dowiecie się co jest w zestawie oraz poznacie jej funkcje. Zapraszam do oglądania!

Szczoteczka BabySonic częściCena szczoteczki : 55,00zł

Więcej informacji o szczoteczce BabySonic: czytaj wiecej

 

Komentarze są niedostępne.