Brush-Baby KidzSonic – szczoteczka soniczna dla dzieci.

sw work3259

Jeżeli Twoje dziecko nie lubi myć zębów lub myje je niedokładnie jest na to doskonałe rozwiązanie. Zapewni ono prawidłową higienę jamy ustnej Twojego malucha każdego dnia.

Zapewniam Was, że od tej pory codzienne mycie zębów stanie się wspaniałą zabawą, a nie przykrym obowiązkiem.

Szczoteczka BrushBaby KidzSonic to szczoteczka z wbudowaną technologią soniczną posiadająca cechy, które zachęcają dzieci do codziennego mycia zębów.

Szczoteczka Brush-Baby KidzSonic została stworzona specjalnie dla dziecka:

szczoteczka soniczna kidzsonic

GŁÓWKA DOPASOWAN DO WIEKU: odpowiedni kształt oraz wielkość główki zapewni wygodne i poprawne użytkowanie.

WŁOSIE RÓŻNEJ DŁUGOŚCI: specjalnie zaprojektowane włosie różnej długości zapewni prawidłową redukcję płytki nazębnej nie tylko z powierzchni zębów, ale i z przestrzeni międzyzębowych.

Końcówki do KidzSonic

TECHNOLOGIA SONICZNA: specjalnie dopasowana odpowiednia ilość drgań 22 000 na minutę dokładnie czyści zęby z płytki nazębnej i masuje dziąsła poprawiając ich ukrwienie i kondycję. Ruchy są na tyle delikatne, że dziecko nie odczuwa dyskomfortu podczas mycia, a mycie zębów kojarzy mu się z czymś przyjemnym.

WYMIENNA GŁÓWKA CZYSZCZĄCA: w zestawie znajdują się 3 główki czyszczące, do dokupienia również dodatkowe końcówki wymienne.

DWA TRYBY PRACY:

  • pierwszy tryb z samym światłem (program adaptacyjny) bez ruchów sonicznych (wibracyjnych) pozwoli na zapoznanie się dziecka ze szczoteczką. Dziecko będzie zaciekawione światełkiem , co umożliwi nam spokojnie wyczyścić ząbki u swojej pociechy.
  • drugi tryb pacy z ruchami wibracyjnymi i kolorowym migającym światełkiem nie tylko zredukuje płytkę nazębną ale i wymasuje dziąsła dziecka. Trzeba tu również zwrócić uwagę na ilość emitowanych drgań, które są dopasowane specjalnie do dziecka. Ruchy soniczne są optymalnie dostosowane do skutecznego i szybszego czyszczenia zębów.

TIMER 2 MINUTOWY: zegar po 2 minutach szczotkowania sam wyłączy szczoteczkę.

TIMER 30 SEKUNDOWY: krótka przerwa w pracy po każdych 30 sekundach informuje o zmianie ćwiartki szczotkowanych zębów.

LEKKA: brak dyskomfortu u dziecka podczas szczotkowania.

ERGONOMICZNY UCHWYT: wygodny uchwyt oraz gumowa rękojeść zapewni dobry uchwyt dziecka podczas mycia.

RÓŻNE KOLORY: do wyboru są dwa kolory dla każdego wieku 3-6 lat: różowy i niebieski, 6+: fioletowy i czerwony.

Dwie szczotki w zestawie 3-6lat KidzSonic Dwie szczotki w zestawie 6+ latZapraszamy na nasz profil na FB: https://www.facebook.com/ZachecSwojeDzieckoDoMyciaZebow

Zapraszamy do naszego sklepu: http://sklep.arsdental.pl/29_baby-brush

 

Komentarze są niedostępne.