Sprawdź czy Twój Gabinet jest Przyjazny Małemu Pacjentowi

DSC01972

Drogi Stomatologu, czy wiesz, że o Tobie ciągle krążą mity?

Strach przed Tobą przechodzi z pokolenia na pokolenie. Sami pamiętamy wizyty u szkolnego stomatologa i nie wspominamy ich zbyt przyjemnie.

Nasze dzieci nie muszą tak wspominać swoich wizyt, dlatego zapraszamy Cię do sprawdzenia się w projekcie Gabinet Przyjazny Małemu Pacjentowi. Projekcie w którym wyłaniamy i promujemy Gabinety, które chętnie leczą dzieci. Gabinety w których pracują lekarze z powołania, potrafiący dotrzeć do dzieci i umiejętnie rozmawiać z rodzicami, którzy niejednokrotnie bardziej boją się wizyty w Gabinecie niż dziecko.

Czujesz w sobie misję i powołanie do leczenia dzieci? Lubisz małych pacjentów i praca z nimi sprawia Ci frajdę? Skontaktuj się z nami. Przyjedziemy do Ciebie i porozmawiamy o zasadach nadawania Gabinetowi tytułu Gabinetu Przyjaznego Małemu Pacjentowi. Tytuł ten, przyznawany jest przez ogólnopolską kampanię Zachęć Swoje Dziecko Do Mycia Zębów, cieszącą się ogromną popularnością wśród młodych Rodziców. Jeśli do Ciebie zadzwonimy, już możesz czuć się wyróżniony. Twoi zadowoleni pacjenci powiedzieli nam o Tobie!

Każdy Gabinet jest weryfikowany pod kątem metod pracy z dziećmi, podejścia do nich i otwartości na wyjątkowych i czasem trudnych pacjentów. Daj się sprawdzić!

Tel: 22-617-81-05

e-mail: paulina@arsdental.pl

 

Komentarze są niedostępne.