Violife ROCKEE: szczoteczka manualna do zębów dla dzieci z wymiennymi główkami. WAŃKA-WSTAŃKA

VRT161B_FRONT_ANIMAL_RIBBIT_FROG

Często rodzice stają przed trudnym wyborem zakupu szczoteczki do zębów dla swojego dziecka. Nie wątpliwe jest to trudny wybór ponieważ, to właśnie od szczoteczki w głównej mierze zależy czy dziecko będzie chętnie myło zęby czy stanie się to dla niego przykrym, codziennym obowiązkiem. Obecnie na rynku jest ogromny wybór szczoteczek, zarówno tych manualnych i jak i elektrycznych.

VRT156_FRONT_ANIMAL_ELLIE.1000px Przedstawiam Wam pierwszą szczoteczkę manualną z wymiennymi główkami. Pierwsza taka szczoteczka, w których nie wymieniając całej rękojeści możemy zmienić głowicę czyszczącą.

Szczotka Rockee oprócz wymiennych końcówek posiada również inne zalety. Specjalnie zaprojektowana rękojeść porusza się jak WAŃKA-WSTAŃKA. Dzięki czemu znika nam problem z przechowywaniem szczotki, szczoteczka zawsze wraca do pozycji pionowej. Unikalna budowa szczoteczki sprawia, że dziecko nie tylko będzie myło nią zęby, ale również będzie się nią bawiło. Dziecko może samo wybrać szczoteczkę, spośród trzech dostępnych wzorów: słonik, krówka czy pingwin.

Rękojeść szczoteczki spełnia również rolę rozwojową. Specjalnie zaprojektowana budowa podnosi umiejętności manualne dziecka. Uczy właściwych nawyków higienizacyjnych i samego mycia zębów szczoteczką manualną.

Violife Rockee szczoteczka dla dzieci krowka

Ergonomiczna rękojeść to kolejny atut szczoteczki ROCKEE. Zaprojektowana jest specjalnie do dłoni dziecka. Idealnie leży w małej rączce malucha, zapewniając wygodny uchwyt, umożliwiając komfortowe mycie zębów.

Do budowy szczoteczki wykorzystano bardzo delikatne włosie, które nie podrażnia dziąseł oraz błony śluzowej dziecka. Wyprofilowane włosie pozwala na lepszą redukcję płytki nazębnej. Warto zaznaczyć, że eliminując płytkę nazębną eliminujemy także ryzyko próchnicy.

Violife Rockee szczoteczka dla dzieci

W zestawie znajduje się rękojeść szczoteczki oraz trzy wymienne końcówki co sprawia, że przez ok. 9 miesięcy nie będziemy ponosić dodatkowych kosztów związanych z zakupem szczoteczki (w przypadku gdy szczoteczka jest użytkowana przez jedno dziecko, a końcówka szczoteczki wymieniana jest co 3 miesiące).

 

Komentarze są niedostępne.